Kuchyně na míru

Vyrábíme kuchyně na míru z lamina, dýhy, ale i masivu. Kuchyně na míru v Praze, Praze-východ a okolí...

Kuchyňské kouty a kuchyně na míru

Asi nejčastěji a nejvíce věnují lidé pozornost a prostředků právě při návrhu a rekonstrukci kuchyně. Má to své opodstatnění, vždyť v kuchyni, často spojené s obývacím pokojem se lidé v domácnosti zdržují nejvíce. A je to to také nejrychleji rozvíjející se odvětví interiérového designu.

Snažíme se jít s dobou a držet se současných trendů jak při návrhu nové kuchyně, tak při rekonstrukci kuchyní. Dbáme na ergonomii práce v kuchyni tak, abyste vše našli na správném místě a práce v kuchyni vás bavila. Neposledně aby vše fungovalo v souladu s příslušnou jídelnou, nebo obývacím pokojem a individuálních potřeb a požadavků klienta. Kuchyně musí uživateli maximálně vyhovovat i podle jeho tělesných dispozic.

Díky možnostem a širokou škálou materiálů našich kvalitních dodavatelů jsme schopni vyrobit kuchyně s dekory lesklých LTD desek, dvířek z masivu, případně z profilované a fóliované MDF. Pracovní desky dodáváme jak klasické v tloušťkách 28-38mm (Kronospan, JAF, Egger), tak pracovní deskypravé žuly či jiných kamenů, nebo z kompozitních materiálů (Hanex, Corian) nebo cenově dostupných desek z materiálu Technistone. Do rustikálních kuchyní vyrábíme desky z masivu. Do moderních kuchyní mohou přijít dvířka ze skla, nebo kovu.

Stejně jako při výrobě vestavěných skříní i zde dáváme přednost kvalitnímu kování, např. BLUM s doživotní zárukou, které se vyznačují zejména tichým dojezdem a u zásuvek také plným výsuvem.

Máte-li požadavek na zcela bezůchytkovou kuchyň, vhodnou zejména v rodinách s malými dětmi, jsme připraveni Vám nabídnout několik řešení.